Open Open | |||
---|---|---|---|
1. | Kraft Pia | WSG Wattens | Austria |
2. | Schiffmann Christoph | WSG Wattens | Austria |
3. | Golderer Gerda | WSG Wattens | Austria |
4. | Kazmierzac Brajan | WSG Wattens | Austria |
----------------------
U10 männlich +15kg − 20kg | |||
---|---|---|---|
1. | Sonntag Jakob | WSG Wattens | Austria |
2. | Kraft Joyce | WSG Wattens | Austria |
3. | Sonntag Paul | WSG Wattens | Austria |
3. | Salchner Noel | WSG Wattens | Austria |
5. | Knapp Moritz | WSG Wattens | Austria |
5. | Koll Sebastian | WSG Wattens | Austria |
U10 männlich +20kg − 22kg | |||
---|---|---|---|
1. | Steinkellner Rupert | WSG Wattens | Austria |
2. | Koll Noah | WSG Wattens | Austria |
3. | Kirschner Rudi | WSG Wattens | Austria |
3. | Möstl Alexandros | WSG Wattens | Austria |
5. | Moser Josef | WSG Wattens | Austria |
5. | Egger Luka | WSG Wattens | Austria |
U10 männlich +22kg − 24kg | |||
---|---|---|---|
1. | Eichhorn Adrian | WSG Wattens | Austria |
2. | Melkonian Matteo | WSG Wattens | Austria |
U10 männlich +24kg − 26kg | |||
---|---|---|---|
1. | Koch Maximilian | WSG Wattens | Austria |
2. | Kreidl Maximilian | WSG Wattens | Austria |
3. | Gradl Lukas | WSG Wattens | Austria |
4. | Knapp Felix | WSG Wattens | Austria |
U10 männlich +26kg − 28kg | |||
---|---|---|---|
1. | Walch Valentin | WSG Wattens | Austria |
2. | Schabetsberger Moritz | WSG Wattens | Austria |
3. | Maier Daniel | WSG Wattens | Austria |
4. | Sillaber Vincent | WSG Wattens | Austria |
U10 männlich +33kg − 36kg | |||
---|---|---|---|
1. | Horngacher Lorenz | WSG Wattens | Austria |
2. | Papai Andreas | WSG Wattens | Austria |
3. | Steinlechner Jakob | WSG Wattens | Austria |
3. | Krapf Matteo | WSG Wattens | Austria |
5. | Frick Leo | WSG Wattens | Austria |
5. | Beer Enzo | WSG Wattens | Austria |
7. | Schinnerer Sebastian | WSG Wattens | Austria |
7. | Schinnerer Jeremias | WSG Wattens | Austria |
----------------------
U10 weiblich +15kg − 20kg | |||
---|---|---|---|
1. | Moser Anna−Katharina | WSG Wattens | Austria |
2. | Moser Theresa | WSG Wattens | Austria |
U10 weiblich +20kg − 22kg | |||
---|---|---|---|
1. | Bergmeister Pia | WSG Wattens | Austria |
2. | Melkonian Matteo | WSG Wattens | Austria |
3. | Egger Luka | WSG Wattens | Austria |
U10 weiblich +24kg − 26kg | |||
---|---|---|---|
1. | Golderer Silvia | WSG Wattens | Austria |
2. | Salchner Zoey | WSG Wattens | Austria |
3. | Koch Franziska | WSG Wattens | Austria |
4. | Luchi Arthemise | WSG Wattens | Austria |
----------------------
U12 männlich +36kg − 40kg | |||
---|---|---|---|
1. | Egger Moritz | WSG Wattens | Austria |
2. | Sillaber Jarno | WSG Wattens | Austria |
3. | Eichhorn Samuel | WSG Wattens | Austria |
U12 männlich +40kg − 45kg | |||
---|---|---|---|
1. | Kazmierzac Brajan | WSG Wattens | Austria |
2. | Schiffmann Christoph | WSG Wattens | Austria |
3. | Hell Roman | WSG Wattens | Austria |
----------------------
U12 weiblich +36kg − 40kg | |||
---|---|---|---|
1. | Kraft Leonie | WSG Wattens | Austria |
2. | Bergmeister Lea | WSG Wattens | Austria |
----------------------
U14 weiblich +36kg − 40kg | |||
---|---|---|---|
1. | Golderer Gerda | WSG Wattens | Austria |
2. | Kraft Leonie | WSG Wattens | Austria |
Insgesamt: 54 Teilnehmer
This web page was generated with Judo Turnier Manager - Software V4,32 !
( Used License: Judo Landesverband Tirol )